O letecké společnosti Kuwait Airways

Kuwait Airways jsou národní společností státu Kuvajt. Společnost vznikla již v roce 1954 a je volbou pro cesty z Evropy na Dálný východ nebo do Jihovýchodní Asie. Je moderní společností s tradiční péčí o cestující s důrazem na bezpečnost a komfort během letu. Svou hlavní základnu mají aerolinky na mezinárodním kuvajtském letišti v Kuvajt City.

Ceny letenek jsou velmi atraktivní a cestující si může vybrat pro svůj odlet jak Prahu tak Mnichov nebo Frankfurt.

Z oblíbených destinací může Kuwait Airways nabídnout více než 38 destinací ve 24 zemích světa. Mezi ně patří například oblíbený Bangkok, Manila nebo Kolombo na Srí Lance.

Vyjímečné služby a pohodlí ve všech našich cestovních třídách. Cestující si mohou vybrat ze tří cestovních tříd (závislé na typu letadla na dané lince).
První třída, obchodní třídě a turistická třída jsou velmi moderní a zajišťují cestujícím prvotřídní komfort na cestě do cílové destinace.

V současné době flotila Kuwait Airways čítá celkem 27 letadel.

Airbus A320 – 10 ks
Airbus A330 – 5 ks
B737-900 Next Generation – 1 ks
Boeing 747-400 – 1 ks
Boeing 777 – 10 ks

Kuwait Airways létá do 38 mezinárodních destinací ve 24 zemích napříč Afrikou, Asií, Evropou a Severní Amerikou přes mezinárodní letiště v Kuvajtu.

Nabídky 2023
Letenky
Ekonomická třída
odlety z Prahy *


 
*Ceny jsou v kč od a to včetně všech poplatků a tax ke dni 01.04.2023
První třída
Kuwait City
37,7°C
jasno
Business třída
Ekonomická třída
Kam létáme
Kuwait Airways létá do více než 38 mezinárodních destinací ve 24 zemích napříč Afrikou, Asií, Evropo, Blízkého východu a Severní Amerikou přes mezinárodní letiště v Kuvajtu.
Kuwait Airways